Referans Referans Referans Referans Referans


ATİB Umre Kafilesi Döndü

Avrupa Türk İslam Birliği Umre Kafilesi, yılbaşı tatilini fırsat bilerek gittikleri kutsal topraklardan ibadetlerini tamamlayarak döndüler.


Genç yaşlı birçok mensubumuz Avrupa’ nın farklı şehirlerinden kafilemize katılarak unutamayacakları bir umre yaptılar. Yıllardır itinayla hac ve umre organizasyonu gerçekleştiren Avrupa Türk İslam Birliği, tatil günlerinde sunduğu umre hizmetiyle birçok vatandaşımızı kutsal topraklara taşımakta ve onlara en iyi hizmeti sunabilmek için adeta yarışmaktadır. Yine 7’ den 70’ e herkesi organizasyonuna dahil eden ATİB, yılbaşı tatilinin girmesiyle birlikte umre müracaatı yapan vatandaşlarımızı huzurlu ve güvenli bir şekilde kutsal topraklara götürmüştü. Yaklaşık 2 hafta süren organizasyon sonrasında tüm umrecilerimiz memnun ve mutlu bir şekilde evlerine döndüler.


ATİB Hac ve Umre Organizasyonu Başkanı Hanefi Şimşek, yaptığı değerlendirmede, organizasyonun oldukça başarılı geçtiğini belirtti. Şimşek, “ATİB olarak umrecilerimize hizmetin en iyisini sunmak için elimizden geleni yaptık. Buradan önce Medine-i Münevvere’ ye ardından da Mekke-i Mükerreme’ ye giderek Umre görevimizi eksiksiz bir şekilde yerine getirdik. Yılların verdiği tecrübeyle ulaşım, konaklama, sağlık ve rehberlik hizmetlerini en ayrıntılı şekilde organize ederek umrecilerimizin konforlu, güvenli ve huzurlu bir şekilde umre yapmalarını sağladık. Şükürler olsun problemsiz bir şekilde tüm umrecilerimizi ailelerine kavuşturduk” dedi.