Referans Referans Referans Referans Referans Referans


ATİB Bremen Derneğine Ziyaret Gerçekleştirildi

ATİB Genel Başkanı İhsan Öner, beraberinde Genel Başkan Danışmanı Nurdoğan Aktaş ve ATİB Kuzey Bölge Başkanı Süleyman Tire’ den oluşan bir heyetle Bremen Eğitim ve Kültür Merkezi’ni ziyaret ederek bir de sohbet yaptı.


İhsan Öner yaptığı konuşmada "gelecekte müslüman Türk kimliğinden bahsedebilmek için özellikle derneklere ve ailelere, çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları için büyük görevler düştüğünü, ATİB olarak çocuk ve gençlerimizin iyi eğitimli yetişmeleri için üzerine düşen hiç bir fedakarlıktan kaçınmayacağını ailelerinde çocuklarının eğitimleri için daha dikkatli ve hassas olmaları gerektiğini" dile getirdi.


Daha sonra geçirdiği rahatsızlık sonrası özel bir Kilinikte tedavisi devam eden, eski Bremen Eğitim ve Kültür Merkezi ve Kuzey Bölge Başkanı İbrahim Tüfekçi’yi ziyaret eden ATİB Genel Başkanı İhsan Öner ve beraberindekiler, Tüfekçi’nin sağlık durumunun her geçen gün daha iyiye gittigini kısa sürede eski sağlığına kavuşacağını ifade ettiler.

CDU Bremen Eyalet Milletvekili Dr. Oğuzhan Yazıcı ile de bir süre görüşen ATİB Genel Başkanı İhsan Öner Dr. Oğuzhan Yazıcı’ya seçimlerde başarılar dileyerek Bremen den ayrıldı.