Referans Referans Referans Referans Referans


Gençlik Kurultayı Hazırlıkları Başladı

Çalışmalarını ortaklaşa düzenleme kararı alan Gençlik ve Kız Kolları, ilk toplantılarında bir araya geldi. Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Yıldırım ve Kız Kolları Başkanı Nurhan Aksoy'un yanı sıra, diğer yönetim üyelerinin katıldığı toplantı, ATİB’in Köln merkez binasında gerçekleştirildi.


Yoğun gündemin ana konusu Gençlik Kolları Kurultayı oldu. Gençlik ve Kız Kolları Kurultayı'nın yeni Köln Merkezi'nde gerçekleştirilmesi kararı alınarak, ön hazırlıklara başlandı". Detaylar üzerinde uzun fikir alış verişinde bulunan yönetim üyeleri, gençlerin isteklerine önem vermek istediklerini ifade ettiler.

Daha sonra toplantı, ATİB Genel Başkanı İhsan Öner'in konuşması ile devam etti. Hessen Bölgesi'nde düzenlenen kampın değerlendirmesini yapan Öner, yapılması gereken değişiklikleri ele aldı. Konuşmasını "Lüzumsuz şeylerle vakit geçirenlerin, lüzumlu şeylere vakti kalmaz", sözü ile devam ederek, yönetim içinde sorunlara vesile olan sebeplere parmak bastı. Toplantı, bir sonraki buluşma tarihi belirlenerek sonra erdi.