Referans Referans Referans Referans Referans


GENEL MERKEZİMİZİ ZİYARET ETTİLER

ATİB Bielefeld Türk Kültür Merkezi Derneğimizin üyeleri 50 kişilik bir heyetle genel merkezimize ziyaret gerçekleştirdiler. ATİB Bielefeld Türk Kültür Merkezi Başkanı İhsan Gökçen önderliğinde gelen heyeti, ATİB Genel Başkan Yardımcısı Tibyan Taşkın, Genel Muhasip Ramazan Çakır ve Hilal Yardım Organizasyonu Sekreteri Hacer Diker karşıladılar.


Yapılan ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren ATİB Genel Başkan Yardımcısı Tibyan Taşkın, sözlerine “güçlü bir teşkilat olmanın en önemli hasletlerinden birisi de aynı hedefe kilitlenmiş, dilde, işte ve fikirde birliği sağlamış teşkilatlı bir yapıya sahip olmaktır“ diyerek başladı.Bu yönüyle ATİB‘ in topluma örnek teşkil ettiğine de değinen Taşkın sözlerini “ Biz samimiyetin ve dostluğun ön planda olduğu büyük bir aileyiz. Sizlerin bu anlamlı ziyareti de bunun için gösterilebilecek güzel örneklerden biridir“ diyerek sonlandırdı.


Daha sonra yeni merkez binasını gezen ATİB Bielefeld Heyeti ziyartelerine, Köln Gençlik Kollarımızın mihmandarlığında yaptıkları şehir turunun ardından son verdiler.